Garšīgs sulīgs svaigs īsts aizraujošs
LVRUEN

Kāpēc strādāt mūsu komandā

BabyBack kā darba devējs

Restorāns savas durvis pirmo reizi atvēra 2004.gadā, un šobrīd BabyBack Ribs & BBQ restorānu ķēdē strādā vairāk kā 150 darbinieku 10 restorānos visā Igaunijā. Mūsu darbinieki izbauda darbu ar cilvēkiem, aktīvi pilnveidojas un vienmēr domā par savu komandu! Uzņēmums ir augošs un uzticams, ar atpazīstamu zīmolu, vienmēr tendēti sasniegt visaugstākos rezultātus un pasniegt visaugstāko kvalitāti! 2019.gada Septembrī atvērām pirmo restorānu Latvijā, Rīgā, tirdzniecības centrā Alfa.

Mēs augstu vērtējam visu darbinieku ieguldījumu uzņēmumā, uzskatām, ka ir svarīgi nodrošināt izaugsmes iespējas ikvienam darbiniekam, lai nodrošinātu ilgtermiņa darba attiecības, kas abpusēji apmierina. Jauniem darbiniekiem mēs nodrošinām apmācības un atbalstu visa procesa ietvaros ar lielisku vadītāju un kolēģu palīdzību!

Ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu mūs izvēlēties kā savus darba devējus:

  • Stabils darbs visa gada garumā
  • Elastīgs darba laiks, jo mēs augstu vērtējam arī  brīvo laiku
  • Visaptveroša apmācība un iespēja papildināt savas zināšanas
  • Iespēja iegūt pieredzi ar lielisku viesmīlību un gardiem amerikāņu stila ēdieniem
  • Lielisks veids , kā pierādīt sevi un kāpt pa karjeras kāpnēm
  • Vērtīga darba pieredze veiksmīgā, pastāvīgi augošā uzņēmumā

Autentiskākais amerikāņu stila restorāns!

BabyBack Ribs & BBQ ir Igaunijas pirmais un pazīstamākais ģimenes restorāns. Kopš pirmā restorāna atvēršanas 2004.gadā, esam paplašinājušies 10 restorānos Igaunijā, kā arī atklājām savu pirmo restorānu Rīgā, Latvijā 2019.gadā! Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt ne tikai patīkamu garšas baudījumu, bet arī jauku atkal redzēšanās vietu ar ģimeni un draugiem.

Trūkst e-pasta adreses!