Garšīgs sulīgs svaigs īsts aizraujošs
LVRUEN

Burgeri

Blacky Burger

Tumšās maizes burgers ar plūkātu BBQ cūkgaļu, marinētu seleriju,sālīītiem gurķiem, tomātiem un sinepju mērci. Pasniedzas ar frī kartupeļiem un Coleslaw salātiem.

10.60 €

Steak Burger

Bagātīgs burgers ar grillētu liellopa steika gaļu, tomātiem, sālītiem gurķiem, dubulto siera kārtu, kraukšķīgu bekonu un ceptu olu. Pasniedzas ar frī kartupeļiem un gurķu-sinepju mērci.

15.90 €

Goatcheese Burger

Tumšās maizes burgers ar kazas sieru, grillētu cukini, tomātiem, marinētiem sarkanajiem sīpoliem un pesto majonēzi. Pasniegts ar fritētiem saldajiem kartupeļiem un dārzeņu salātiem.

10.90 €

Mozza Burger

Liellopa gaļas burgers pilngraudu burgermaizē ar bekona un Ranč mērci, mocarellas sieru, Chorizo desu, melno olīvu pesto un grillētu marinētu papriku. Pasniedzas ar frī kartupeļiem un tomātu - gurķu salātiem.

11.20 €

Old Fashioned Cheeseburger

Tradicionālais liellopa gaļas burgers ar pikanto sieru, bekonu, sālītiem gurķiem, tomātiem, marinētiem sīpoliem un kūpināta bekona mērci. Pasniedzas ar frī kartupeļiem, sīpolu gredzeniem un pupiņām sarkanajā mērcē.

11.50 €

Smokey Burger

Pilngraudu maizes burgers ar grilētu BBQ vistu , skābo ābolu, marinetu grilētu papriku, grilētu cukini un pesto majonēzi. Pasniedzas ar frī kartupeļiem un grilētu kukurūzu.

9.80 €

New York Burger

Burgers ar grillētu cūkgaļas kakla karbonādes steiku, tomātiem, sālītiem gurķiem, marinētiem sarkanajiem sīpoliem, grillētu ananāsu, grillētām portobello sēnēm pepperoni papriku un chili majonēzes mērci. Pasniedzas ar frī kartupeļiem.

10.50 €

Taco Burger

Apgrilēta kviešu tortilja, pildīta ar grilētu cūkgaļas kakla karbonādi, tomātiem, pikantu ananāsu salsu un salātiem. Pasniedzas ar fritētiem saldo kartupeļu čipsiem un grilētu ananāsu.

9.50 €

Autentiskākais amerikāņu stila restorāns!

BabyBack Ribs & BBQ ir Igaunijas pirmais un pazīstamākais ģimenes restorāns. Kopš pirmā restorāna atvēršanas 2004.gadā, esam paplašinājušies 10 restorānos Igaunijā, kā arī atklājām savu pirmo restorānu Rīgā, Latvijā 2019.gadā! Mūsu galvenais mērķis ir piedāvāt ne tikai patīkamu garšas baudījumu, bet arī jauku atkal redzēšanās vietu ar ģimeni un draugiem.

Trūkst e-pasta adreses!